logo
Увлекательные путешествия
Уникальные места

Бельгия

Сказочная Бельгия, где каждый найдет для себя что-то новое
Расположена на западе Европы и граничит с Нидерландами, Германией, Люксембургом и Францией.
Площадь: 30, 528 км2
Население:  свыше 10 млн. чел. - фламандцы (58%) и валлоны (32,5%).
Язык: фламандский, французский, немецкий.

Климат: умеренный морской, достаточно мягкий. Средняя температура января — от +3°C на побережье до -1°C в Арденнах, июля +14..+18°C. Осадки выпадают в основном в осенне-зимний период в виде дождя, самые дождливые месяцы — апрель и ноябрь.
Форма правления: Бельгия - конституционная парламентская монархия. Глава государства - король, который осуществляет законодательную власть совместно с двухпалатным парламентом (Сенат и Палата представителей).
Бельгия – страна фламандских живописцев, средневековых городов необычайной красоты и самого вкусного в мире шоколада. «Кролик в пиве», «писающий мальчик», знаменитый на весь мир музей Мини-Европы, где сосредоточены более ста миниатюрных макетов, памятников истории и архитектуры Европы, прелестные туристские маршруты в Арденнах, ведущие по романтическим ущельям, дюнные пейзажи на побережье Северного моря, маленькие городки с уютными рыночными площадями и ресторанчиками, переполненными всевозможными деликатесами – все это Бельгия!
Бельгия славится старинными соборами и крепостями, замками и зданиями средневековых гильдий, хранящими память о богатстве средневековой торговой Фландрии и валлонских графств, а также многочисленными музеями – это Королевский музей изящных искусств в Брюсселе с экспозицией старинного и современного искусства, Королевский музей в Антверпене, муниципальная художественная галерея в Брюгге.
Ни в какой другой стране Европы не устраивается столько праздников, как в Бельгии. Народные гулянья, ярмарки, карнавалы с весны до поздней осени придают стране красочную праздничность. 
Эта страна в центре Европы заслуживает обстоятельной экскурсии. Приезжайте – сами убедитесь в этом!
НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

Для запиту на туристичну візу до Бельгії наступні документи мають бути подані  до посольства :
1.

Дійсний проїзний документ (наприклад закордонний паспорт), в який може бути проставлена віза. Термін дії даного документу має бути на 3 місяці довшим за термін дії візи.

2.
Анкета на отримання візи, заповнена належним чином і підписана; а також 2 недавні однакові та схожі фотографії прохача.
3.
Детальна програма вашого туристичного перебування, бронювання готелю з доказом попередньої оплати, або ж доказ того, що ви будете проживати у приватної особи і т.д.
4.
Документи, які засвідчують ваше достатнє фінансове забезпечення (деталізована банківська виписка про стан рахунку за останні 3 місяці...).
5.
Підтвердження бронювання квитків в обидва кінці. Після отримання позитивного рішення відносно вашого запиту, посольство може запросити підтвердження купівлі іменних квитків.До моменту отримання відповіді не слід купувати квитки.
6.
Підтвердження того факту, що на час своєї подорожі прохач підпадає під дію медичної страховки, індивідуальної або колективної, яка покриває ймовірні витрати на репатріацію, спричинену медичними факторами, а також невідкладні витрати на медичне обслуговування. Дана страховка може бути придбана на території України особисто прохачем, або ж запрошуючою стороною на території відповідної іноземної держави. Страховка має діяти на всій території Шенгенської зони і має покривати весь період перебування прохача за кордоном. Мінімальна страхова сума – 30 000 євро.

РЕКОМЕНДОВАНІ ДОКУМЕНТИ
1. Довідка з місця роботи, в якій  зазначено, що за заявником зберігається робоче місце на період подорожі до Бельгії та довідка про відпустку.

У випадку, якщо заявник є приватним підприємцем, потрібно надати копію свідоцтва про державну реєстрацію приватного підприємства.
У випадку, якщо заявник є пенсіонером, потрібно надати копію пенсійного посвідчення.
У випадку, якщо заявник навчається, потрібно надати  оригінал довідки з університету.
Перераховані вище документи є базовими документами для запиту на візу. Посольство Бельгії чи уповноважена консульська установа залишають за собою право вимагати від заявника надання додаткових документів.

РОЗГЛЯД ЗАПИТУ
Процедура розгляду запиту на візу може тривати певний час, тому вам необхідно подати запит якомога раніше (приблизно за 3-4 тижні). Запит у деяких випадках може бути надіслано у Відділ у справах іноземців при Міністерстві внутрішніх справ Бельгії, який прийме відповідне рішення (адреса: Chaussée d'Anvers 59 B, 1000 Bruxelles, tel. 02/206 15 99, fax 02/274 66 91, helpdesk.dvzoe@ dofi.fgov.be, https://dofi.ibz.be/)

ПРИМІТКИ
Неповнолітні діти, які подорожують самі або у супроводі інших осіб (не батьків) мають надавати дозвіл від батьків або законних опікунів на поїздку за кордон. Даний дозвіл повинен бути завірений апостилем. Неповнолітні діти, які подорожують у супроводі одного із батьків також повинні надавати дозвіл від матері чи батька, які не подорожують. Цей документ також повинен бути завірений апостилем.

У деяких випадках вимагається довідка зі школи або від навчального закладу, де зазначено, що дитина знаходиться на канікулах та не пропускає заняття.

Доступ на територію
Наявність візи не дає абсолютного права в’їзду на територію Бельгії чи Шенгенської зони. Коли ви прибуваєте на кордон та представляєте візу, вам може бути відмовлено у доступі на бельгійську територію, якщо у вас відсутні очевидні підтвердження наявності фінансових засобів та якщо ви не маєте можливості отримати фінансові засоби шляхом законної діяльності. Ви можете представити докази достатніх фінансових засобів представивши готівку, дорожні чеки, кредитні картки, оригінал офіційного запрошення, робочий контракт, банківські виписки, свідоцтво про підприємницьку діяльність та докази професійної діяльності.
Всі документи, складені українською чи російською мовою мають бути перекладені англійською, нідерландською, німецькою чи французькою мовами (довільний переклад).
Особи, що подали до Посольства фальшиві документи будуть нести відповідальність згідно діючого законодавства.

Дополнительные услуги: экскурсионное и транспортное  обслуживание
 -другие виды транспортного  обслуживания только под запрос
 - ограниченное количество гидов и водителей работает по данным ценам
01.11.2013 - 31.10.2014
 
 
Бельгия
Кол-во туристов
Трансферы
1 - 3
Аэропорт Завентем – Брюссель
99
Брюссель – Аэропорт Завентем
65
Аэропорт Завентем – Антверпен
110
Антверпен – Аэропорт Завентем
75
Аэропорт Завентем – Брюгге
180
Брюгге - Аэропорт Завентем
150
Аэропорт Завентем – Люксембург или обратно
280
Брюссель – Гаага или обратно
260
 
 
Обзорная экскурсия по Амстердаму
Обзорная экскурсия по Амстердаму (из Брюсселя, 12 часов)
Экскурсия в Люксембург и Трир
Экскурсия в Люксембург и Трир (из Брюсселя, 12 часов)
Экскурсия в Люксембург
Экскурсия в Люксембург (из Брюсселя, 12 часов)
Экскурсия в Люксембург
Экскурсия в Люксембург (из Брюсселя, 8 часов)
Экскурсия в Намюр и Динант
Экскурсия в Намюр и Динант (из Брюсселя, 9 часов)
Обзорная экскурсия по Брюгге и Генту
Обзорная экскурсия по Брюгге и Генту (из Брюсселя, 9 часов)
Обзорная экскурсия по Брюгге
Обзорная экскурсия по Брюгге (из Брюсселя, 6 часов)
Обзорная экскурсия по Брюсселю и посещение Мини Европы
Обзорная экскурсия по Брюсселю и посещение Мини Европы (6 часов)
Обзорная экскурсия по Антверпену и Мехелену
Обзорная экскурсия по Антверпену и Мехелену (из Брюсселя, 8 часов)
Обзорная экскурсия по Антверпену
Обзорная экскурсия по Антверпену (из Брюсселя, 5 часов)
Обзорная экскурсия по Брюсселю и Антверпену
Обзорная экскурсия по Брюсселю и Антверпену (8 часов)
Обзорная экскурсия по Брюсселю и поездка в Ватерлоо
Обзорная экскурсия по Брюсселю и поездка в Ватерлоо (5  часов)
Обзорная экскурсия по Брюсселю
Обзорная экскурсия по Брюсселю (3 часа)
Заказ обратного звонка